Ekraanilugemisprogramm JAWS Home + SMA

Ekraanilugemisprogramm JAWS Home + SMA

JAWS on Freedom Scientific poolt toodetav ekraanilugeja. JAWS annab kõnesüntesaatori abiga teada, mis on ekraanil võimaldades nii arvutiga töötada ka täiesti pimedal inimesel. JAWS abil saab nägemispuudega inimene surfata internetis, saata E-kirju, suhelda suhtlusprogrammide abil sõprade ja tuttavatega, koostada dokumente, teha tabelarvutusi ning paljut muudki. JAWS töötab ka paljude punktkirjakuvaritega, võimaldades kasutada punktkirja, seda kas kõneväljundi kõrval või ka asemel.

JAWS'ga tuleb kaasa mitmekeelne kõnesüntesaator, mis oskab teksti ette lugeda inglise (nii Inglise kui Ameerika inglise keel); soome, saksa, prantsuse (nii Prantsuse kui Kanada prantsuse keel); hispaania (nii Hispaania kui Ladina-Ameerika hispaania keel); itaalia ja portugali keeles. JAWS töötab ka eesti kõnesüntesaatoriga "Kalev" ning teiste SAPI 4 või SAPI 5 standardile vastavate kõnesüntesaatoritega.

Dongle versioon (riistvaralise lukuga versioon)

Kui te töötate mitmete arvutitega, näiteks töö või õpingute tõttu, siis sobib teile standardsel moel autoriseeritava JAWS'I asemel väikese seadme - dongle (riistvaralise luku) - abiga autoriseeritav JAWS. Sellise lahenduse puhul piisab teile vaid sellest, et arvutisse on installeeritud JAWS'I demoversioon. Pistes dongle (riistvaralise luku) arvuti USB pessa ja käivitades JAWS'I töötabki see täisversioonina. Kasutades dongle (riistvaralise lukuga) versiooni ei saa viirused teie autoriseerimisvõtmeid rikkuda ja te võite JAWS'I kasutada nii mitmes arvutis kui teile vaja on.

Enne ostmist soovitame veenduda programmi sobilikkuses demoversiooni abiga mille saate tasuta laadida siit: Downloads for JAWS FS uue litsentsipoliitika järgi muutus kodukasutajate toote nimi mis on nüüd Home ja seoses sellega alanes ka hind. Kui kasutate või plaanite kasutada oma Jawsi ka tööarvutis siis peate soetama versiooni Business mis on teise hinnaga. Hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust.

ISO-kood: 22.39.12

Tootekood: 2130

Täishind 1 100,00 €

Soodushind täiskasvanule: 110,00 €

Soodushind lastele: 110,00 €

Telli